top of page
Bursa Ağır Ceza Avukatı Burak GÜNEŞ

Bursa Ağır Ceza Avukatı Burak GÜNEŞ

Bursa Ağır Ceza Avukatı Burak Güneş aracılığıyla tarafı olduğunuz ağır ceza davalarında savunma hizmeti alabilirsiniz.  Özel kanunlar açıkça ayrı bir suça daha bakma görevi vermediği müddetçe, ağır ceza mahkemeleri aşağıdaki suçlara bakmakla görevlidir:

 

Bu davalar, Ağır Ceza Mahkemelerinde 3 kişiden oluşan bir mahkeme heyeti önünde görülmektedir. Bu suçların toplum nezdinde yaratmış olduğu infial daha büyük olduğu için tek bir hakim değil, heyetin bakması daha adil bir karar verilmesi açısından düşünülmüştür.

Yaralama davası avukatı

Ağır Ceza Davasında delillerin hukuka uygun şekilde elde edilip edilmediği veya başkaca bir hukuka aykırılık olup olmadığı çok önemlidir. Bu hususların uzman bir avukatın yardımı ile incelenmesi halinde sanık aleyhine yöneltilen suçlamaların düşmesi söz konusu olabilir. 

Tüm bunların yanında Ağır Ceza Mahkemelerinde çıkan kararlara karşı bir üst mahkeme olan istinaf mahkemesine itiraz etmek mümkündür. İlk derece mahkemesinin hatalı karar verdiği düşünülüyorsa mutlaka uzman bir avukat yardımıyla bu karara itiraz edilmelidir.

Ağır Ceza Mahkemelerinde görülen davalarda avukatla temsil zorunludur. Bu bakımdan siz de Bursa Ağır Ceza Avukatı Burak GÜNEŞ ile iletişime geçebilir ve bu şekilde savunmanızı daha etkili yapabilirsiniz.

Bursa Ağır Ceza Avukatı Burak Güneş

bottom of page